Ceturtdienas rezumē

Pēdējā laikā aizvien mazāk laika atliek “banijoties”. Pašai par to ļoti žēl, taču zinu, ka pēc 2 mēnešiem atkal būšu uz strīpas, un jauni ieraksti parādīsies aizvien regulārāk. Padomā arī dažas izmaiņas saistībā ar dizainu un saturu kopumā,  bet to ar laiku…

Šodienas lielais notikums bija jaunā žurnāla iznākšana. Daudz par to runāja, daudzi gaidīja ar mirdzošām acīm. Nu tikai būs… Bet man kaut kā šķiet, ka nav gan. Piedodiet. Variet mani gānīt, cik uziet, taču pie sava viedokļa pieturēšos. Protams, ka ikviens, uzsākot jaunu projektu, saka, ka viņš būs tas revolucionārs, kurš darīs pasauli labāku. Tieši viņš būs tas, kurš spēs visiem atvērt acis. Ka tieši viņš ir tas pareizais, pūkainais un gudrais. Es, protams, neapšaubu to, ka no 100 ir kāds nulle komats nulle viens procents cilvēku, kuros mīt tas īpašais prāts un spēja mainīt pasauli, taču galīgi nešķiet, ka tā būs šajā gadījumā. Sagatavojām sev pirms tam laicīgi skaistu PR, iežēlinājām pasauli, ka citi mūs nievā, apspiež… Bet kas būs tālāk. Nepārtraukti jāspēj turēties uz šī nospraustā mērķa līnijas. Lai jau nu izdodas. Lai IR.

Varbūt tas skeptiskums manī mīt tādēļ, ka esmu to pārlieku uzņēmusi no saviem bijušajiem kolēģiem. Iespējams, taču… Tāds viedoklis manī bija radies vēl pirms komunicēšanas un aprunāšanās ar viņiem.

Veiksmīgu jums vakaru, draugi 🙂

Share: