Viljams Brūss Kamerons. Suņa dzīves jēga

Ja Tev šķiet, ka suņa dzīves jēga ir tikai riešana, tad Tu ļoti maldies. Ja Tu domā, ka suņi neko nejēdz no dzīves, tad Tu maldies. Lai uzzinātu, kā jūtas un ko domā suns, iesaku izlasīt Viljama Brūsa Kamerona sarakstīto grāmatu Suņa dzīves jēga.

Esmu liela dzīvnieku mīļotāja, tādēļ arī filmas un grāmatas, kurās ir stāsts par dzīvniekiem, manī raisa spēcīgas emocijas, jo tieši cilvēks ir tas, kurš nosaka suņa, kaķa, zirga, truša un citu mājdzīvnieku likteni. Un diemžēl jāatzīst, ka ne vienmēr mēs, cilvēki, spējam novērtēt mūsu pūkaino draugu dāvāto beznosacījuma mīlestību.

Šī ir kārtējā grāmata, ko kārtīgs lasītājs “izraus cauri” ja ne vienā vakarā, tad divos noteikti. Bez sāpēm sirsniņā, asarām acu kaktiņos noteikti neiztiks neviens lasītājs, kuram nav vienaldzīgi mūsu četrkājainie draugi. Dažbrīd, lasot grāmatu, domāju, nu kā gan cilvēks var būt tik dumjš, nesaprātīgs, bezsirdīgs… Jā, šajos brīžos šķita, ka grāmata patiesībā ir par mums, cilvēkiem, nevis suni. Un vienmēr, lasot grāmatu, prātoju, diez, ko domā, ko jūt mans trusis Makse…

Viljama Brūsa Kamerona Suņa dzīves jēga iesaku izlasīt ikvienam. Patiesi.

 

Share: