Kā Banija gribēja pie Bites pāriet

Šoreiz stāsts būs nevis par tām bitēm, kuras vāc saldo medu, bet gan par to vienu vienīgo, kura televīzijā tik naski deklarē, ka viņiem ir visizdevīgākie mobilo telefonu pakalpojumu tarifi. Ilgi domāju un skaitļoju, vai palikt salaulāta ar Tele 2, vai arī doties labākas dzīves meklējumos (lasi – pāriet pie Bites). Galu galā mani sakārdināja Bites reklāma par Waze. Forša aplikācija, kādēļ gan to neizmantot vairāk?

Aizpildīju internetā pirmdien pieteikumu, ka vēlos pāriet pie Bites. Otrdien gaidīju zvanu, nesagaidīju. Sāku prātot, vai mans pieteikums maz ir saņemts? Pienāca trešdienas pēcpusdiena, bet mans telefons turpināja klusēt, tādēļ nolēmu zvanīt pati. Internetā sameklēju tālruņa numuru, uz kuru jāzvana, ja vēlas kļūt par Bites klientu. Zvanīju pirmo reizi, noklausījos jautru dziesmiņu, bet pēc tam, kad, kā tautā saka, telefons sāka “saukt”, bet neviens neatbildēja, zvanu pārtraucu, jo cik gan var gaidīt. Tā zvanīju vēl divas reizes, abas nesekmīgi. Tikai ceturtajā piegājienā sazvanīju operatori. Izstāstot savu sāpi, ka par mani neviens neinteresējas, viņa atbildēja, ka mans pieteikums ir saņemts gan, bet nu vēl neviens nav piezvanījis (ha, it kā es pati to nezinātu). Vaicāta, kādu tarifu vēlētos, sāku klāstīt savu vēlmi, bet aplauzos, jo saņēmu atbildi, ka šāds tarifs vairs neeksistē. Varu izvēlēties tarifu par 3Ls, kas paredz neierobežotus zvanus un sms, un papildus piepirkt klāt megabaitus (sorry – megapriekus). Parēķinot sanāk, ka, izvēloties Biti, maksātu vairāk nekā patlaban pie Tele2, tādēļ atbildēju, ka šoreiz laikam par viņu klientu nekļūšu.

Šovakar, dažas minūtes pirms 18.00, uz manu telefonu zvana svešs numurs. Domādama, kurš gan mani meklē, atbildēju. Un, kā jūs domājat, kas zvanīja? Bite! Viņi, lūk, esot saņēmuši internetā manu pieteikumu… Nja, runā, ka igauņi ir lēni, bet rādās, ka Bite ir vēl lēnāka…

Share: