Nedienas ar Tv3play.lv

Ar milzu prieku uzņēmu TV3 izveidoto vietni tv3play.lv, kurā nu iespējams jebkurā laikā noskatīties savus iemīļotos raidījumus, seriālus un ziņu pārraides. Gribēju jau teikt, ka skatīšanās iespējama no jebkuras vietas pasaulē, kur vien pieejams internets, bet nebūt… Lika pagaidīt.

Ja uz datora viss notiek uz visām desmit ballēm, tad gudrajos televizoros ar interneta pieslēgumu sanāk vien čiks. Skatoties jebkuru raidījumu, pacietīgi noskatos ievadreklāmu, lai varētu skatīties tālāk raidījumu, bet… pie nākamās reklāmas viss pasākums vienmēr, jā, VIENMĒR, uzkaras. Brīdī, kad būtu jāturpinās raidījumam, redzu vien melnu ekrānu un paziņojumu, ka ir pārtraukta sesija un viss jāsāk no gala. Protams, es, pacietīgs cilvēks būdams, arī sāku visu no jauna, noskatos pa otram lāgam ievadreklāmu un tad, sākoties raidījumam, cenšos pārlekt pāri nelaimīgajai reklāmas pauzei. Un tā katru reizi- kā reklāma, tā skatīšanos sākam no jauna un ar pulti „lecam pāri” reklāmas pauzēm.

Zināms jau, ka reklāmas ir tās, kas visu uztur pie dzīvības, dod līdzekļus, lai vispār varētu šādu projektu uzturēt, un man pat nav iebildumu, jo internetā reklāmas ir daudzkārt īsākas nekā TV, taču, ja vien tās „neuzkarinātu” visu raidījumu.

Smieklīgi jau līdz asarām, bet vakar konstatēju, ka, gribot noskatīties raidījumu, tas uzkaras vēl nemaz nesācies, jo liktenīga tam ir jau ievadreklāma.

TV pārstāvji kādu laiciņu nu jau aktīvi pasākuši reklamēt tvplay aplikācijas, kas ļauj skatīties raidījumus arī telefonos. Tomēr, palasot lietotāju atsauksmes, nākas secināt, ka telefonā ar raidījumu skatīšanos ir tāpat kā ar Smart TV. Ak, liktenīgās reklāmas.

tv3play

 

Share: