Visi grib būt tik balti, tik balti

Cilvēkam ir kāds nepiepildīts sapnis – vismaz uz papīra censties būt labākiem nekā patiesībā. Un tas jau nav nekas slikts, ja vien tā būšana nenozīmētu, ka tos ļaudis, kuri necenšas izrādīties labāki nekā ir patiesībā, necenstos nolīdzīnāt līdz ar zemi. Varu derēt, ka Tu tūliņ pasmaidīsi, jo brīžos, kad nogurstu no biznesa skaitļiem, mediānām un rentabilitātēm, vienkārši pieslēdzos māmiņu portāliem. Ne gluži, lai ieraktos forumos (uh, tur valda īsta elle, jo viena kliedz par otru skaļāk), bet lai uzrakstītu kaut ko par bērnu auzināšanu (nu, par trušiem jau tur nevar rakstīt). Un brīžos, kad nākas uzklausīt komentārus, secinu, ka vai nu esmu teju vissliktākais radījums uz pasaules, vai arī vienkārši citas cenšas sevi pasludināt par eņģeļiem, kaut gan patiesībā nav ne tuvu tik baltas, kā raksta.

Kādēļ tā domāju? Uzraksti tikai kaut ko par bērnu biezenīšiem burciņās… Bah, dabūsi pa galvu, ka tā taču inde, kas Tu par māti, ka bērnam dod ko tādu! Bet lika pagaidīt… interesanti gan zināt, kādēļ akciju laikā šie biezenīši no veikalu plauktiem izzūt zibens ātrumā? Kāds viņus pērk, lai izbarotu sunim vai arī lai ar tiem pabarotu vīru? Hm… interesanti. Jā, un vai zināji, ka bērniem nedrīkst dot sulas. Ak, vai Tev prāts! Tikai un vienīgi kristāldzidru ūdeni. Neba nu kāda bērnus augām dienām dzirda tikai ar sulu vien, taču tās, kuras paziņo, ka saldumus līdz 18 gadiem “ni un nu”… Gribu es to redzēt.

Mīļie mani, izrādās, arī TV būs jāmet ārā, jo šodien sapratu, ka esmu pats ļaunuma iemiesojums, jo ļauju savam bērnam skatīties multenes. Jā, par resnu trusi, kuru apceļ vāveres, tādēļ viņš iet uzbrukumā, lai padarītu atkal savu dzīvi skaistu un mierīgu. Tomēr ne tik pūkaina un salda ir arī latviešu klasika, jo arī tik saldajā Zaķīšu pirtiņā ir vardarbīgi elementi. Atceries, tur taču zaķīšu māte savus bērnus ved pērties (atminies to skatu, kurā zaķu mamma sparīgi ar slotiņām per savus garaušus?).

Tad nu ar smaidu sejā secinu, ka esmu pati, pati ļaunākā būtne uz pasaules, jo mans bosiks ir gan nogaršojis burciņu biezeņus, gan ik pa laikam dzer kādu suliņu, gan arī skatās multenes.

Share: