Pirms pirkšanas pārbaudi termiņu

Šodienas drūmais laiks lika kājām pašām mani aiznest uz netālu esošo SuperNeto veikalu, lai sagādātu ko garšīgu, tā teikt, kādu saujiņu prieka. Tomēr labāk nebūtu gājusi, lai gan nu jau par to spriedelēt ir par vēlu.

Nopirku pēc izskata gardos Zafira mafinus un priecīga aulēkšoju mājās, taču, atverot iepakojumu un nokožot pirmo kumosu, biju nepatīkami pārsteigta. Kā rādās, kēksiņš bija kļuvis jau par akmeni, lai gan pēc skata bija ideāli glīts un apetelīgs. Ņēmu kārtīgi aplūkot iepakojumu, un ko es tur redzu? Zili brīnumi – produktu bija jāizlieto jau līdz š.g. 12.maijam. Paga, paga, kāds gan šodien ir datums? Jā, jau 27.maijs!!!!

Atzīšos, esmu pamatīgi pārsteigta, kā gan iespējams plauktā noturēt produktu, kuram termiņš beidzies jau pirms 2 nedēļām? Protams, uz iesaiņojuma ir norādīts vien “ieteicams līdz”, taču tas nemaina faktu, ka to nevar pēc norādītā termiņa turēt plauktā un tirgot par pilnu cenu.

Ko darīt? Nu jau neko… Atpakaļ nenesīšu, jo diez vai kāds ņemtu pretī aizkostu kēksu, taču sāpīte sirdī nerimst. Jā, jūtos piečakarēta.

superneto

 

 

Share: