Twitterspēks un mobilie operatori

Sākšu ar to, ka es neesmu ne LMT klients, ne arī strādāju šajā kompānijā, tādēļ manu viedokli pilnīgi un galīgi nav iespējams uzskatīt ar reklāmu. Tikai un vienīgi par dzīves pieredzi.

Pirms kāda laika secināju, ka mans 1,5 gadu vecais Samsung S3 mini vairs nespēj izturēt pat pusi dienas bez uzlādes. Iesākumā domāju, ka pie vainas ir kāda neveiksmīga aplikācija, tādēļ izdzēsu pēdējās lejuplādētās, taču tas nedeva cerēto rezultātu. Tad prātoju, ka pie vainas noteikti ir kāds neveiksmīgs aplikācijas atjauninājums, taču diemžē nē… Izņemot akumulatoru no telefona, acīmredzamais šķita reizē arī neticamais- akumulators “uzpūties”, tātad, savu nokalpojis. Atzīšos, sākotnēji nozvērējos bojāto akumulatoru telefonā atpakaļ vairs nelikt, jo visādi taču var gadīties, ja nu tas ņem un uzsprāgst? Tādēļ svētdien aktīvi malu visus interneta veikalus, apzvanīju mobilo telefonu veikalus, bet bez rezultātiem. Sajutos tā, it kā lietotu aizvēsturisku telefonu, kuram detaļas vairs netiek ražot. Bezcerībā nolaidās rokas, jo jauna telefona iegāde pavisam neietilpst manos tuvākajos plānos. Tādēļ ņēmu talkā twitter, publicējot tajā ierakstu:

Kā man veicās? Pirmie dažu minūšu laikā atbildēja LMT, sakot, ka pirmdien varēs atbildēt. Pēc pāris stundām sekoja jautājums no Tele 2

Lai arī savā pirmajā ierakstā jau biju norādījusi, ka akumulatoru vēlos iegādāties kādā no Rīgas veikaliem, atkārtoti norādīju, ka interesē Rīga. Pēc šīs manas atbildes iestājās klusums, savukārt no Bites atbildi tā arī nesagaidīju.

Pienāca pirmdienas rīts, kas vainagojās ar priecīgu ziņu no LMT, ka akumuators ir pieejams, lai tikai atsūtu ziņu, uz kuru klientu centru to piegādāt. Vārds pa vārdam un vienojāmies, ka manu kāroto mantu piegādās Alfas veikalā 2-3 dienu laikā.

Jā, saņēmu beidzot arī ziņu no Bites, ka viņiem akumulatoru nav, lai to meklēju kādā no veikaliem  (tika ieteikts arī viens veikals). Pēc pāris stundām pamodās arī Tele2, vaicājot, uz kuru vekalu akumulatoru piegādāt? Tā kā biju vienojusies jau ar LMT, sarunās ar Tele2 vairs neielaidos.

Šodien ir tikai otrdiena, bet jaunais akumuators jau rokā. Un piedevām par interneta veikala cenu, bez divkārša uzcenojuma.

Lūk, tas ir izcils twitterserviss. Paldies, LMT!

Share: