Banija turpmāk Čili Picai ies garām ar līkumu. Ļoti lielu līkumu

Esmu samērā reta viešņa Daugavas kreisajā krastā, taču dažkārt gadās. Un šoreiz šādā reizē iegadījos Riga Plaza Čili picā. Jāteic, ka Čili picas apmeklēju nu ļoooooooti reti, jo vairāk pēc pēdējās reizes, kad uz biroja pasūtīto gardo picu vietā atveda, tā teikt, praktiski tikai mīklas apli ar dažiem triepieniem siera virsū. Un Pēc Riga Plaza Čili picā piedzīvotā, šķiet, ka šajai iestādei turpmāk iešu garām ar vēl lielāku līkumu.

Bet nu par visu pēc kārtas. Ēstuvē ieradāmies trīs cilvēku sastāvā un nopriecājāmies, ka ir atsevišķa vietiņa arī bērniem, jo, kamēr mēs runājamies ar cilvēku, ar kuru bijām norunājuši šeit tikšanos, mazais Roberts varēs paskraidīt un parotaļāties. Bet mūsu prieki bija īsi. Ieradās darbiniece, kura mūs no rotaļu telpas vienkārši izdzina laukā. Bez jebkādiem paskaidrojumiem. Kā vēlāk nopratām, rotaļu istabā bija paredzēts rīkot kādu ballīti. Taču mana līdzšinējā pieredze rāda, ka vienmēr šādos gadījumos visās kulturālās iestādēs tiek uzlikts paziņojums, ka vieta ir rezervēta, bet ne šeit un šoreiz.

Bet ar to mūsu stāsts nebeidzās. Pasūtot saldējuma kokteiļus un ēdienu bērnam, viesmīle vienu no kokteiļiem uzlēja virsū bērnam. Nu, ok, gadās arī šādi. Bet turpinājumā cirks visam – kamēr runājāmies savā starpā, mana roka sniedzās pēc kokteiļa, bet attapās tukšumā, jo… naskā viesmīle manu glāzi, kura vēl nebūt nebija tukša, bez nekādas prasīšanas bija jau aiznesusi.

Pēc piedzīvotā šķiet, ka ilgā rēķina gaidīšana tāds nieks vien vairs bija.

Labi apzinos, ka katram var gadīties melnās dienas, var nākties kaut ko izliet, paklupt utt., jo savulaik pati esmu strādājusi par viesmīli un zinu, ka tikai no malas šis darbs var šķist vienkāršs, bet brīdī, kad vienkopus sastājas tik daudz negatīvu faktoru, es zinu, ka Čili Picu turpmāk diez vai apmeklēšu.

Share: