Kas notiek Dižmežā?

Pilnīgi un noteikti Leļļu teātris ir mans visbiežāk apmeklētais teātris. Un kādēļ gan neiet, ja jaunākais ģimenes loceklis pieprasa kultūru un visu izrādi sēž tik uzmanīgi, ka par šādu spēju koncentrēties viņu varētu apskaust pat dažs labs pieaugušais?

Esam redzējuši izrādi par Slaveno pīlēnu Timu, noskaidrojuši, kādēļ jātīra zobiņi, uzzinājuši, kurš ir lauvēna labākais draugs. Bet šodien devāmies uzzināt, Kas notiek Dižmežā?

Ziniet, draugi, šo izrādi ir jāredz, jo pat es, pieaugušais, to vēroju ar brīnumā pavērtu muti. Aktieru spēle bija vienkārši fantastiska, mūzika pasakaina, savukārt paši tēli un dekorācijas… mīļāk par Margaritu Stārasti diez vai kāds spēj uzzīmēt zaķēnu, rūķi vai laumiņu.

Izrāde ir izdevusies fantastiska, to papildinot ar dažādiem “specefektiem”, piemēram, seska smaciņām, raganas eksploziju un brīnumu akmentiņiem, un, kā rādās, pat Raganai tīk uzdziedāt absolūto hītu “Ballējam, neguļam”.

Izrādes noslēgumā dēlēns šūpojās līdzi saulītes dziesmiņai un nevarēja vien beigt plaudēt aktieriem, kad tie noslēgumā uznāca uz skatuves. Tā sirsnīgi. Savukārt, ejot mājās, mans trīsgadnieks pavaicāja: “Tev patika teātris? Man patika!” Un zini, dēliņ, man arī patika. Ļoti patika.

Labs darbiņš, kas padarīts, mīļie! Mēs jau prātojam, kura būs nākamā izrāde, kuru apmeklēsim.

Share: