Izmēģināju iepirkšanos svaigi.lv

Izlasīju reiz slavinošu rakstu Dienas biznesā, sekoju līdzi aktivitātēm Facebook, ilgi prātoju, pētīju un rēķināju, līdz visbeidzot arī pati izlēmu pamēģināt iepirkšanos interneta veikalā svaigi.lv, kas piedāvā līdz pašām namdurvīm piegādāt gardus labumus no Latvijas laukiem.

Kāpēc šāds lēmums? Tādēļ, ka lielākoties viļos tuvējos veikalos nopērkamajos produktos – gaļa, šķiet, ieguvusi dubultu svaru tajā sapumpētā ūdens dēļ, burkāniem, manuprāt, būtu jāizskatās labāk pat tad, ja tie būtu ar zirga pajūgu vesti no pašas Austrālijas, savukārt jogurtā atrodams viss alfabēts.

Ko es pasūtīju no svaigi.lv?

  • Vistu olas un skābētus kāpostus no no ZS Arāji;
  • Mikrozaļumus no Jura Lipska ZS;
  • Ilzes Bērtiņas gatavoto jogurtu un biezpienu;
  • Sieru ar sēkliņām no ZS Ieviņas;
  • Cūkgaļas ribiņas no ZS Kunturi;
  • Liellopu gaļu no ZS Rūķīši.

Pasūtījuma piegādes dienā saņēmu īsziņu, ka produkti uz manis norādīto adresi tiks piegādāti laikā no plkst. 20.30 līdz 22.00. Minētajā laikā mājās sēdēju kā uz adatām, gaidot, kad būs zvans, taču ar katru nākamo minūti sapratu, ka es esmu to veiksminieku pulkā, kuriem produkti tiks piegādāti vieniem no pēdējiem. Un, jā, minūti pāri plkst. 22.00 saņēmu zvanu, ka pēc desmit minūtēm mans pirkums būs klāt. Kamēr izkrāmēju visus savus pirkumus, saliekot tos pa plauktiem, gandrīz jau pusnakts klāt, taču vēl pirms tam paguvu nogaršot atvesto sieru – gards gan!

Kā mums garšoja? Jāteic, ka neesmu vīlusies par gandrīz nevienu no produktiem. Tiesa gan, skābētie kāposti, šķiet, skābēšanas traukā bija likti vien nesen, jo skābuma tiem praktiski nebija, tādēļ, vārot skābo kāpostu zupu, lai tā būtu kaut cik skābena, klāt tai lēju atsevišķi pirktu skābo kāpostu sulu. Taču, izņemot gadījumu ar skābētajiem kāpostiem, viss pārējais bija izcili gards. Jogurts – fantastiski labs, biezpiens un siers – gards, irdens, gaļa – tiešām gaļa nevis izstrādājums, kas tikai attālināti garšo un līdzinās pēc gaļas, bet zaļumi – kā punktiņš uz “i” gardai maltītei.

Vai es iepirkšos vēl kādu reizi svaigi.lv? Domāju, ka jā.

Share: